متأسفیم، ما قادر به پیدا کردن نیستیم {{term}}. لطفاً دوباره امتحان کنید.

یک فروشنده‌ خدمات جهانی، یک راهکار کامل

کسب و کارتان را همگام با شرکتی که در حال گسترش کسب و کار خود است، توسعه دهید. بازیابی محل کار Regus طی دو سال گذشته، در هر سال بیش از ۱۰۰٪ رشد داشته است.

ما با تضمین، ۱۰%% or 15% کمیسیون از کل ارزش قرارداد را به شما پیشنهاد می‌دهیم، و آن را سریعاً از پیش به شما پرداخت می‌کنیم – همچنین بستری را فراهم می‌سازیم که به اطلاعات و مفاهیم ارزشمندی در رابطه با صنعت تداوم کسب و کار دسترسی داشته باشید.

عضوی از یک راهکار بازیابی جهانی پویا باشید که به کسب و کارها این امکان را می‌دهد تا عملاً در هر شهری از جهان به‌واسطه فقط یک فروشنده، از شرایط بحرانی رهایی یابند.

با تیم بازیابی محل کار ما تماس بگیرید

دفتر بازیابی محل کار کوچک

به مشتریان خود کمک کنید تا سریع‌تر از اوضاع بحرانی رهایی یابند

ما شبکه‌ای جهانی از فضای کاری در اختیار داریم که تداوم بی‌وقفه کسب و کار را برای مشتریانتان تسهیل می‌کند.

فضای کاری تضمینی

شبکه جهانی ما بدون اینکه کسی را در نوبت قرار دهد یا بیش از موجودی پذیره‌نویسی کند، اجرای طرح تداوم کسب و کار مشتریان شما را در هنگام شرایط اضطراری یا بحرانی تضمین می‌کند.

راهکار جهانی آماده بهره‌برداری

تجهیزات رفاهی دفتر به‌واسطه وجود اینترنت پرسرعت و خدمات تلفنی، منشی، آشپزخانه و خدمات نظافتی آماده و مهیای استفاده هستند.

مدیریت آسان

نیازی به چند فروشنده خدمات نیست – فقط یک ارائه‌دهنده جهانی کافی است، تا با یک سیاست اشتراک ساده، و خدمات مشتری شبانه‌روزی، دیگر هزینه‌ای برای راه‌اندازی محل کار و خرید دارایی‌های ثابت صرف نشود.

با تیم بازیابی محل کار ما تماس بگیرید

عضوی از انجمن جهانی ما باشید

ما با این صنعت کاملاً آشنا هستیم.

ما رویدادهای مخصوصی برای اشتراک‌گذاری آموخته‌های خود ترتیب داده‌ایم تا این امکان را به شما بدهیم که به اطلاعات و مفاهیم ارزشمندی در رابطه با صنعت تداوم کسب و کار دسترسی داشته باشید.

از تسهیلات ما برای رویدادهای بازیابی شرایط بحرانی و تداوم کسب و کار که به‌صورت مشترک حمایت می‌شوند استفاده کنید.

مجموعه دفتر خود را گسترش دهید و از مزایای شبکه Regus بهره‌مند شوید

با محتوای صنعت به‌روز و پیشرو – از قبیل اوراق سفید، مطالعات موردی و پژوهشی، به مشتریان نفوذ کرده و آنها را تحت تأثیر قرار دهید

برای ثبت‌نام به‌عنوان شریک کانال مستقیماً با ما تماس بگیریدحساب کاربری ایجاد کنید